KURUMSAL

IMG_2747ALFA Prefabrike Beton ve Çelik Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. endüstrileşmiş yapım teknikleri kullanarak ürettiği hızlı, kaliteli, güvenli ve ekonomik çözümlerle müşterilerine hizmet sunmak hedefiyle Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

ALFA Prefabrik farklı türlü ihtiyaçları karşılayacak her türlü yapının proje hazırlanması sürecinden başlayarak, anahtar teslimine uzanan bütün aşamalarında yatırımcılara ileri teknoloji ve üstün kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Ön üretimli beton ve konvansiyonel inşaat alanında 40 yılı aşan deneyimi ve birikimi olan uzman ekibimiz ile birlikte firmamız prefabrike beton ve çelik yapı çözümleri kullanarak ürettiği yapılarda tekstil, mobilya, makine, gıda, ambalaj, hayvancılık alanlarında geniş bir tecrübeye sahip olmuştur.

En önemli önceliğimiz güvenli, uzun ömürlü ve konforlu yapılar üretmektir. Bu öncelikle yola çıkan firmamız tasarladığı ve ürettiği prefabrike yapılarda, Türkiye ve yurtdışındaki gelişmelere de paralel olarak mühendislik kuralları; yürürlükteki yasa, yönetmelik ve standartların hepsini yerine getirmektedir.

Firmamızın yıllık üretim kapasitesi 400.000 m2 ‘dir.
ALFA Prefabrik 26.50 metreye kadar olan her açıklıktaki prefabrike betonarme yapıyı öngerme tekniklerini de kullanarak üretmekte ve montajını yapmaktadır. Isı izolasyonlu duvar panelleri ve arakatlı sistem çözümlerinin üretim ve montajı da firmamız tarafından yapılmaktadır.